Jesteś Tutaj
Strona Główna > Piłka Ręczna > Niesamowity mecz i awans VIVE Targi Kielce

Niesamowity mecz i awans VIVE Targi Kielce

Zawodnicy VIVE Targów Kielce pokonali po bardzo dramatycznym meczu Metalurga Skopje 21:20. Szóste zwycięstwo zapewniło podopiecznym Bogdana Wenty awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.  Spotkanie w Hali Legionów miało niesamowity przebieg. Zawodnicy z Polski nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie fenomenalnego bramkarza gości Darko Stanicia co przełożyło się na wynik do przerwy 8:12 dla Metalurga. Druga połowa charakteryzowała się niesamowitą pogonią zawodników Wenty. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Michał Jurecki na pół minuty przed końcowym gwizdkiem. VIVE dzięki temu zwycięstwu zapewniło sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.Tabela grupy C:  1VIVE Targi Kielce612176:1382Gorenje Velenje6 8175:1503Metalurg Skopje6 8162:1394Bjerringbro-Silkeborg6 6163:1605St. Petersburg6 2138:1916Chambery Savoie6 0151:187